web tasarim web yazilim
WEB TASARIM ve YAZILIM

İşletmenizin dijital dünyaya açılan ilk yüzü internet sitenizdir. Sürekli olarak gelişen teknoloji ile eş zamanlı olarak yenilikçi, dinamik ve alanında uzman ekibimizle eşsiz, kreatif tasarımlar üreterek, işletmenizin kurumsal vizyonunu ziyaretçilerine en güzel şekilde yansıtabilmeniz için çalışıyoruz.

Web Tasarım hizmetlerimizde; kullanıcı dostu, mobil uyumlu, dinamik ve Google altyapısına uygun modern tasarımlı internet siteleri üretirken, bütçeniz için de en uygun projeleri sunuyoruz. İnternet sitenizin tasarım sahnesini hayata geçiriyoruz!

E-TİCARET

Yeni müşteri potansiyeline her zaman açık, 7/24 satış imkanı sunan, sınırsız ürün satışı yapılabilen, müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlayan online satış siteleri E-Ticaret olup birçok maliyeti düşürerek işletmeye artılar sağlar.

TurnaSoft olarak, sektörde uzun yıllar kazandığımız profesyonel tecrübeler ile Opencart, Woocommerce, Ecommerce gibi yazılımlarla birlikte birçok e-ticaret projesine imza attık. Profesyonel bir altyapı ile hazırlamış olduğumuz e-ticaret sitelerini işletmenin hedef kitlesine doğru erişimi için projelendiriyoruz.

eticaret
google haritalar
GOOGLE HARİTALAR

Günümüz teknolojisinde bir işletme adresinin bulunması için Google Haritalar en çok tercih edilen uygulamalardan biri oldu. Özellikle akıllı telefonlar ile kolay bulunabilmek işletmeler için büyük önem arz etmektedir.

İşletmelerin Google My Business hesaplarını Google politikaları çerçevesinde oluşturuyor, doğrulatıyor ve düzenliyoruz. TurnaSoft olarak Google Benim İşletmem hizmetinde işletmenizi Google'daki varlığından yaralandırıyoruz.

SEO

Bir internet sitesinin Google sayfalarında üst sıralarda çıkması için doğru kodlanmış bir altyapısı ve Google Arama Motoru Optimizasyonu gereklidir. Google algoritmasına uygun kodlanmış ve profesyonelce tasarlanmış bir site Google İndekste hızlıca yükselir.

TurnaSoft olarak SEO konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, internet sitenizi Google'da ilk sayfada, üst sıralarda çıkartmak için profesyonel hizmet veriyoruz. Doğru anahtar kelimeler ya da kelime öbekleri ile hedef kitlenize TurnSoft Tasarım Sahnesi ile erişiyoruz.

seo
sosyal medya yonetimi 01
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Marka bilinirliğinizi artırmanın en iyi aracı, özgün ve kaliteli içeriklerle, kreatif tasarımla Google'da üst sıralarda yer almanın en iyi destekçisi Sosyal Medyadır. Diğer bir yandan en hızlı reklam yolu sosyal medyadan geçer.

En güçlü dijital pazarlama araçlarından Sosyal Medya Yönetimini işletmeniz için profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Analitik hashtag ile tamamen özgün fikirlerle kreatif tasarımları projelendiriyor, rakip analizlerini yapıyor ve işletmenizin Sosyal Medya Hesaplarını en etkin şekilde yönetiyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

İşletmenizi, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi dijital ortam ve platformlarda tanıtmak Dijital Pazarlamadır. İçerik pazarlama, inbound pazarlama, sosyal medya pazarlamacılığı ya da mail marketing dijital pazarlama tekniklerindendir.

Elektronik ortamda ve dijital platformlarda, genel marka hedefleriniz için işletmeniz dijital pazarlamasını analitik tekniklerle gerçekleştirirken mevcut ve potansiyel müşteriler ile iletişiminizi sağlıyoruz.

dijital pazarlama
adwords ads
REKLAM HİZMETLERİ

Google'ın online reklamcılığı Google Ads, yani Google Adwords'tür. Özellikle kelime bazlı sorgulamalarda Google'da üst sırada çıkmaya yarayan bir reklam hizmetidir. Temin ya da görsel tabanlı reklam hizmetleri sunar.

Google Ads Yönetiminde, uzman ekibimizle işletmenizin hedef kitlesini doğru olarak seçiyor, rakip analizleri gerçekleştiriyor, anahtar kelime öbeklerini profesyonelce oluşturuyoruz. Reklam planlamasını bütçenize uygun olarak yaratırken işletmeye fazla maliyet çıkarabilecek negatif sorgulamaları özenle eliyoruz

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik; bir işletmenin dışarıdan görünen imajıdır. İşletmenin kimliğini en doğru şekilde oluşturmak ve yansıtmak çok önemlidir. Çok yönlü tasarım halkasından oluşan kurumsal marka kimliği sizi diğer işletmelerden ayıracak en önemli unsurdur.

TurnaSoft olarak işletminizin kurumsal kimliğini kreatif tasarımlarla oluşturuyor ve markanızın bilinirliğine artılar sağlıyoruz. Özgün oluşumlarla markanızın algısını artırırken farklılığınız ile rekabette öne geçmenizi sağlıyoruz.

kurumsal kimlik
grafik tasarim
GRAFİK TASARIM

İletmek istenilen bir düşünce veya bir mesajı görselleştirmek, anlaşılabilir ve algılanabilir bir biçimde iki ya da üç boyutlu olarak organize edilme sürecidir. Bir düşünceyi ya da bir görseli geliştirerek çeşitli mesajların görsel tasarımını sunan yaratıcı bir süreçtir.

Grafik Tasarım hizmetlerimizde; web siteleri, reklamlar, poster, kartvizitler, logo ve kurumsal kimlik gibi modern kreatif tasarımları profesyonel bir şekilde sizlere sunuyoruz.

ANİMASYON FİLM

Gelişen teknoloji ile birlikte daha az zamanda daha fazla içeriği en verimli bir şekilde sunabilmek için hazırlanmış animasyon videolardır. En temel anlamıyla birkaç resmin hızlı bir şekilde ardışık olarak sıralanması esnasında hareketli görüntü elde edilmesidir.

İşletmeniz ve markanız için, alanında uzman ekibimiz ile anime karakter ve görsel efektler kullanarak, hareket çizim sanatı da denilen animasyon filmleri üretiyoruz. Sizleri kurgulanmış videolar ile dijital ortamda daha hızlı tanıtıyoruz.

video animasyon
mobil uygulama
MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulama; akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar ve akıllı saatler gibi birçok teknolojik cihazda kullanılan mobil uygulamaların her biri birer mobil yazılımdır. Günümüzde kullandığımız banka mobil uygulama programları, oyunlar, office programları bu yazılımlara birer örnektir.

Mobil Uygulama hizmetlerimizde; modern, mobil uyumlu, kullanılabilirlik ilkemizdir. Kullanıcı dostu mobil yazılımları hizmetinize sunuyoruz.

YAZILIM ve ENTEGRASYON

Analiz, Tasarım, Kodlama, Test ve Entegrasyon süreçleri ile Waterfall modelinde yazılım geliştirme projeleri gerçekleştiriyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda mevcut yazılımları geliştirme ya da yeni yazılımlar üreterek sistemlere entegre hizmeti veriyoruz.

masaustu yazilim
it danismanligi
BT DANIŞMANLIĞI

Bir işletmenin teknolojik alt yapısının iyi olması, gerek süreçlerin işleyişi gerekse iletişimin hızlı olması açısından büyük önem arz etmektedir.

TurnaSoft olarak işletmenizin Bilgi Teknolojileri alt yapısına Kurumsal BT Danışmanlığı (IT - Information Technology) hizmetimiz ile profesyonel çözümler üretiyoruz. BT yatırım ve stratejilerinin belirlenmesi, uygulanması ve yönetilmesine katkı sağlamak için Kurumsal Danışmanlık Hizmeti veriyoruz.

BAŞARMAK

Başarınızı ilk unutan, başarısızlığınızı ilk gören siz olun…

Sokrates